Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie delegacji Unii Europejskiej w Cartagenie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zofia Polakiewicz | 2018-08-21 10:49:59
unia europejska, handel międzynarodowy, inwestycje, austria, węgry, polska, niemcy

ZBH Bogota zostało zaproszone na spotkanie europejskich ambasad oraz izb gospodarczych z przedsiębiorcami z departamentu Bolivar, zorganizowane przez delegację Unii Europejskiej. Spotkanie odbyło się w środę 15 sierpnia 2018 w Izbie Gospodarczej w Cartagenie.

ZBH Bogota zostało zaproszone na spotkanie europejskich ambasad oraz izb gospodarczych z przedsiębiorcami z departamentu Bolivar, zorganizowane przez delegację Unii Europejskiej. Spotkanie odbyło się w środę 15 sierpnia 2018 w Izbie Gospodarczej w Cartagenie. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji piątek rocznicy wprowadzenia w życie umowy handlowej między Unią Europejską a Kolumbią. Z tej okazji zaplanowane zostały prezentacje dotyczące możliwości stworzonych przez zlikwidowanie barier handlowych między członkami umowy handlowej w tym krajów uczestniczących w spotkaniu; Austrii, Węgier, Niemiec oraz Polski. Z ramienia PAIH przemówiła Dorota Siry, dyrektor ZBH w Bogocie, która przedstawiła możliwości inwestycji zarówno w Polsce jak i w Kolumbii. Podczas spotkania odbyły się również prezentację delegacji Unii Europejskiej w Kolumbii, między innymi przedstawienie systemu Trade Helpdesk, narzędzia mającego na celu ułatwienie dostępu do rynków europejskich online jak również prezentacja dotycząca zaangażowania Unii Europejskiej w rozwój małych i średnich przedsiębiorstw w Kolumbii. Spotkanie zwieńczy prezentacja Europejskiego Banku Inwestycyjnego, który przedstawił swoje działania na terenie Kolumbii oraz Ameryki Łacińskiej.ZBH Bogota zostało zaproszone na spotkanie europejskich ambasad oraz izb gospodarczych z przedsiębiorcami z departamentu Bolivar, zorganizowane przez delegację Unii Europejskiej. Spotkanie odbyło się w środę 15 sierpnia 2018 w Izbie Gospodarczej w Cartagenie. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji piątek rocznicy wprowadzenia w życie umowy handlowej między Unią Europejską a Kolumbią. Z tej okazji zaplanowane zostały prezentacje dotyczące możliwości stworzonych przez zlikwidowanie barier handlowych między członkami umowy handlowej w tym krajów uczestniczących w spotkaniu; Austrii, Węgier, Niemiec oraz Polski. Z ramienia PAIH przemówiła Dorota Siry, dyrektor ZBH w Bogocie, która przedstawiła możliwości inwestycji zarówno w Polsce jak i w Kolumbii. Podczas spotkania odbyły się również prezentację delegacji Unii Europejskiej w Kolumbii, między innymi przedstawienie systemu Trade Helpdesk, narzędzia mającego na celu ułatwienie dostępu do rynków europejskich online jak również prezentacja dotycząca zaangażowania Unii Europejskiej w rozwój małych i średnich przedsiębiorstw w Kolumbii. Spotkanie zwieńczy prezentacja Europejskiego Banku Inwestycyjnego, który przedstawił swoje działania na terenie Kolumbii oraz Ameryki Łacińskiej.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Poidełko dla ptaków do ogrodu

Dekoracją tego poidełka są 4 ptaszki siedzące na krawędzi misy. Poidełko dla ptaków w ogrodzie to...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Poidełko dla ptaków - fontanna

Mała fontanna, która może pełnić też rolę poidełka , ma tę zaletę że słychać jeszcze przy tym szu...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Pagoda - orientalna ozdoba do ogrodu

W aktualnej ofercie oferowana przez nas betonowa i popularna Pagoda ogrodowa jest dostępna w wie...
Polska - Nowa Sól 2020-06-01 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert