Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZBH Bogota na Kongresie Andi

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Zofia Polakiewicz | 2018-09-03 16:25:23
andi, cartagena, handel międzynarodowy, sektor prywatny, startup,

16-17 sierpnia w Cartagenie odbył się Konres Andi, jedna z większych konferencji sektora publicznego i prywatnego w Kolumbii. ZBH Bogota reprezentowało PAIH na Kongresie, zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z wydarzenia.

ZBH Bogota uczestniczyło w Kongresie Andi – La Asociación Nacional de Empresarios de Colombia, czyli Narodowe Stowarzyszenie Kolumbijskich Przedsiębiorców - zorganizowanym w Cartagenie w dniach 16-17.08 2018 r. Kongres Andi zrzesza sektor publiczny z sektorem prywatnym; obecne były duże przedsiębiorstwa jak na przykład Bancolombia, Ecopetrol, XP Securities, Boston Consulting Group i PAVCO, jak również startupy. Sektor publiczny reprezentowany był przez Ministrów nowowybranego Prezydenta Ivana Duque, który pod koniec kongresu wygłosił przemowę o ulepszeniu środowiska biznesowego w Kolumbii, przedstawił postęp wzrostu kolumbijskiej gospodarki oraz wyzwania stojące przed przedsiębiorcami w kraju. Ministrowie byli panelistami w wielu dyskusjach panelowych podczas kongresu, między innymi na temat sytuacji gospodarczej w Kolumbii, rozwoju sektora IT w kraju oraz jego promocji zagranicą oraz na temat innowacji, którą wykazują się kolumbijscy przedsiębiorcy. Debatowano o konkurencyjności kolumbijskiej gospodarki oraz sposoby aby ją ulepszyć, jak na przykład likwidacja biurokracji, zróżnicowanie eksportów oraz inwestycję w innowacyjne projekty, zwłaszcza w sektorze rolniczym oraz IT. Na kongresie przemawiali również reprezentanci świata nauki, którzy prezentowali przyszłość miast oraz postępy w sztucznej inteligencji oraz jej wpływ na świat biznesu oraz zatrudnienie. Podczas kongresu, reprezentanci ZBH Bogota nawiązali wiele kontaktów w kolumbijskim środowisku biznesowym, co z pewnością pomoże w nagłaśnianiu działań biura oraz zwiększeniu zasięgu działań w celu nawiązania współpracy pomiędzy polskimi oraz kolumbijskimi przedsiębiorcami. Udział w kongresie był niesamowitą okazją do przedstawienia naszych działań w Kolumbii, które spotkały się ze sporym zainteresowaniem ze strony kolumbijskich przedsiębiorców, zwłaszcza z branży kosmetycznej oraz IT. ZBH Bogota planuje nawiązać współpracę z zainteresowanymi firmami oraz zaproponować im połączenie sił z polskimi przedsiębiorcami nastawionymi na ekspansję do Kolumbii.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Poidełko dla ptaków do ogrodu

Dekoracją tego poidełka są 4 ptaszki siedzące na krawędzi misy. Poidełko dla ptaków w ogrodzie to...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Poidełko dla ptaków - fontanna

Mała fontanna, która może pełnić też rolę poidełka , ma tę zaletę że słychać jeszcze przy tym szu...
Polska - Nowa Sól 2021-04-09 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Pagoda - orientalna ozdoba do ogrodu

W aktualnej ofercie oferowana przez nas betonowa i popularna Pagoda ogrodowa jest dostępna w wie...
Polska - Nowa Sól 2020-06-01 Dodał: Jacek Hłubowski Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert