Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie ZBH Bogota w Izbie Handlowej rejonu Valle del Cauca

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-10-19 08:39:44
cali, valle del cauca, polska, import, eksport, zbh bogota

27 września 2018 r. ZBH Bogota uczestniczyło w spotkaniu europejskich ambasadorów i przedstawicieli biur handlowych oraz izb gospodarczych, które odbyło się w regionie Valle del Cauca, w mieście Cali.

Spotkanie miało na celu przedstawienie możliwości inwestycji na rynku europejskim ułatwione przez podpisaną 5 lat temu umowę o wolnym handlu między Unią a Kolumbią. Przedsiębiorcy z Valle del Cauca mieli okazję poznać nowe rynki zbytu w Europie oraz procedury techniczne związane z eksportem do Unii Europejskiej.

 

ZBH Bogota przedstawiło możliwości eksportu do Polski oraz możliwości inwestycyjne, jak również opowiedziało o sektorach gospodarki w Kolumbii, które mogą zainteresować polskich przedsiębiorców, jak na przykład sektor rolniczy, sektor kosmetyczny oraz sektor IT.

 

Polska reprezentowana była przez Ambasador Agnieszkę Frydrychowicz-Tekieli oraz eksperta ZBH Bogota Zofię Polakiewicz. Po wielu panelach dyskusyjnych oraz prezentacjach, grupa ambasadorów została oprowadzona po porcie Buenaventura, jednym z największych portów handlowych w Kolumbii oraz po jednej ze stref wolnego handlu w regionie.